Dům 4+kk ve Vysoké Libyni

Ozveme se Vám do 48 hodin

Mám zájem...

Prodej RD 4kk u Kralovic (Vysoká Libyně)

Nabízíme k prodeji rodinný dům 4+KK (užitná plocha domu 170 m2) o celkové ploše pozemku cca 500 m2. Dům se nachází v obci Vysoká Libyně, která je vzdálená 4 km od obce Kralovice.

V přízemí tohoto domu najdete koupelnu, ložnici a kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem. V prvním patře (podkroví) jsou dva pokoje, každý o rozloze 35 m2.

V domě jsou vybudovány nové rozvody vody, elektrické vedení i odpad. Dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí, jsou tu nové podlahy (dlažba a lino), nové vstupní dveře, podkroví je také nové včetně zateplení a střešních oken, okna jsou plastová a mají speciální trojskla. Topit se dá skrze klasické elektrické topení s tarifem 2 nebo pomocí krbové vložky s výměníkem.

Dům je napojen na městskou vodu a kanalizaci, přičemž má ještě i vlastní kopanou studnu s možností napojení do domu. V tuto chvíli je studna využívaná na zálivku zahrady. Pozemek domu je oplocený a zahrnuje i sklep a velkou, velmi zachovalou stodolu. Zahrada je zevnitř orámovaná tújemi s možností venkovního posezení.

Cena nemovitosti 2 490 000 Kč
Užitná plocha domu   170 m2
Plocha zahrady 500 m2

Věra Tesařová

Makléřka

Věra Tesařová | 607 027 358

Věra Tesařová

Aktualizováno: 18. 05. 2024

Nemovitost na mapě

Map not defined.


další nemovitosti

Map not defined.