Modulární obytné dřevostavby-modul 2+kk

Ozveme se Vám do 48 hodin

Mám zájem...

Modulární obytné dřevostavby-modul 2+kk

Nabízíme k prodeji nové obytné dřevostavby 2+kk. Jedná se o samonosný montovaný dřevěný modul 4x10 m s kompletními rozvody (na přání lze vyrobit i větší modul přímo na místě u zákazníka). Tento modul lze dopravit a postavit kamkoliv dle vašeho přání. Není nutné stavební povolení, protože modul není pevně spojen se zemí. Modul nepotřebuje základy, stačí patky případně pouze rovná zpevněná plocha. Lze samozřejmě uzpůsobit i dva moduly, aby na sebe navazovaly a vytvořit si obytný prostor podle vašich představ. Moduly je možné dodávat i s jednoduchou sedlovou střechou. V ceně je vlastní modul s finálním opláštěním, s vnitřními příčkami s obkladem SDK, okny, bez podlahové krytiny.

Na přání lze modul vybavit dle představ klienta. Je to ideální řešení rekreačního bydlení pro místa, kde z nějakých důvodů nelze získat stavební povolení.

Stavební připravenost je zpevněná plocha + sítě (odpad, elektro, voda). Pro tuto část stavby nabízíme taktéž možné poradenství i vlastní realizaci stav. připravenosti.

Cena modulu 1 095 000 Kč
Dispozice 2+kk (možnost různých provedení)
Bonus není nutné stavební povolení

Věra Tesařová

Makléřka

Věra Tesařová | 607 027 358

Věra Tesařová

Aktualizováno: 18. 05. 2024

Nemovitost na mapě


další nemovitosti