Prodej bytu 2+1 v Praze 6 - Bubeneč

Ozveme se Vám do 48 hodin

Mám zájem...

Prodej zrekonstruovaného bytu 2+1 v Praze- Bubenči

Nabízíme k prodeji zrekonstruovaný polosuteréní byt 2+1 v činžovním domě v Bubenči. Před rekonstrukcí byl využíván jako ateliér a z té doby je v katastru nemovitostí vedený jako nebytový prostor o velikosti 51m2.
V současné době je prostor možno úředním převodem převést na bytovou jednotku nebo zachovat původní stav, což může být pro nového majitele výhodou.
Byt je situován ve sníženém přízemí / suterénu cihlového činžovního domu s výtahem. Nachází se v něm dvě neprůchozí místnosti (20m2 a 14m2) s plastovými okny a žaluziemi nad úrovní terénu, orientované do vnitrobloku (velmi tichý a klidný prostor) dále kuchyně s prostorem pro jídelní kout, koupelna a oddělené WC. Kuchyně je vybavena multifunkční troubou, mikrovlnou troubou, dvou - plotýnkovou varnou deskou, lednicí a pračkou. Na podlaze jsou plovoucí podlahy a dlažba. Internetové připojení i televizi lze aktivovat u provozovatelů kabelových televizí či mobilních operátorů.
Dům má novou, samostatnou kotelnu.
Občanská vybavenost v blízkosti: MHD (tramvaj, autobus) 50 m, obchod s potravinami, restaurace, kavárna, mateřská a základní škola, dětské hřiště, park Stromovka 5 minut chůze, metro Dejvická 2 minuty MHD nebo 8 minut chůze. Veškeré platby jsou 4.500,- Kč (fond oprav, zálohy za služby jako je el. energie, vodné, stočné, odpady, atd.).
Byt je nově vymalovaný, uklizený a připravený k okamžitému užívání.

Cena nemovitosti: 4 850 000 Kč
Výměra bytu:  51 m2
Dispozice: 2+1

Věra Tesařová

Makléřka

Věra Tesařová | 607 027 358

Věra Tesařová

Aktualizováno: 20. 06. 2024

Nemovitost na mapě

Map not defined.


další nemovitosti