Prodej bytu 2+kk Plzeň - Bolevec - Gerská 39 m²

Ozveme se Vám do 48 hodin

Mám zájem...

Nově zrekonstruovaná bytová jednotka v klidné čtvrti Plzeň - Bolevec, v ulici Gerská, o dispozici 2+kk v celkové výměře 39,32m²

Přímý vlastník nabízí prodej nově zrekonstruované jednotky, nacházející se v klidné čtvrti Bolevec v ulici Gerská o dispozici 2+kk v celkové výměře 39,32m².

Byt  se nachází ve třetím podlaží (čtvrté nadzemní) panelového domu (s výtahem ). Byt je po kompletní nákladné rekonstrukci. Celý objekt  bytového domu prošel kompletní revitalizací, dům byl zateplen a byla  osazena nová plastová okna. Byt se skládá z předsíně, šatního prostoru a  dvou samostatných místností. Kuchyně - vybavena novou kuchyňskou linkou  a ložnice. Kuchyňská linka včetně všech spotřebičů (indukční varná  deska, digestoř, myčka a zabudovaná lednice) + pračka je v ceně bytu.

Okna bytu jsou orientována na jihovýchod. V blízkosti bytu se nachází  mateřská a základní škola, dětská hřiště, plavecký bazén, sportovní areál, MHD vzdáleno 1 minutu chůze atd.

V  bytě je společná TV anténa, připojení kabelové televize, internetové  připojení. Příslušenstvím bytu jsou sklepní koje v suterénu. V domě je k dispozici společná sušárnu a kočárkárna + uzamykatelná lodžie v mezipatře.

Nízké provozní náklady.

Cena 2 099 000 Kč
Užitná plocha
39,32 m2

Věra Kubická

Makléřka

Věra Kubická | 607 027 358

Aktualizováno: 20. 06. 2024

Nemovitost na mapě


další nemovitosti