Prodej RD 3+1 (84m2) v obci Klenovice

Prodej RD 3+1 (84m2) v obci Klenovice

Nabízíme k prodeji RD s dispozicí 3+1 na samotě u obce Klenovice poblíž Všerub. RD je částečně podsklepen, s jedním obytným podlažím a s možností přístavby v podkroví. Všechny systémové náležitosti jako topení, voda a odkanalizování jsou zcela funkční. Topení je zajištěno kotlem na tuhá paliva, rozvody topení jsou po rekonstrukci, topná tělesa (radiátory) jsou OK. Komín je vyvložkovaný nerezem a je po revizi. Voda je zajištěna z vlastní kopané studny (hloubka 30m). Veškeré rozvody vody jsou taktéž nové. Kanalizace je svedena do septiku o objemu cca. 12 m3. Vyvážení septiku je při běžné spotřebě vody cca. 2 x ročně. Střešní plášť tvoří betonové tašky. Na pozemku je vedle RD také přístřešek na dřevo a uhlí. K RD patří také velmi zachovalá prostorná stodola (130 m2) s vestavěným patrem.

Dům je stavebně zcela v pořádku, nevykazuje vlhkost nebo plíseň, i sklep je zcela suchý, ve sklepě je další kopaná studna s užitkovou vodou.

Nemovitosti stojí u hlavní silnice Plzeň - K. Vary, přímo u zastávky autobusu. Také z toho důvodu má dům osazena nová plastová izolační okna.

Cena nemovitosti 1 890 000 Kč
Užitná plocha  84 m2
Dispozice 3+1

Věra Tesařová

Makléřka

Věra Tesařová | 607 027 358

Věra Tesařová

Aktualizováno: 18. 05. 2024

Nemovitost na mapě


další nemovitosti