Prodej výrobní/skladovací haly v obci Protivín

Prodej výrobní/skladovací haly v obci Protivín

Nabízíme k prodeji výrobní halu 583 m2 , která leží na pozemku o velikosti  3 362 m2. Hala má novou střechu, podlahy a nový kotel na tuhá paliva. Stojí v obci Myšenec na hlavním tahu Písek - Česká Budějovice. V současné chvíli je využívána jako výrobní, ale je zde možnost využití jako skladovací haly, Hala má velká vjezdová vrata.

Kvůli nádherné poloze ve středu obce je možné přestavět objekt na 4-5 rodinných řadových domu s terasou a zahradou. Stavba je v tuto chvíli v KN zapsaná jako objekt k bydlení. V případě rozdělení na řadové RD není nutná změna užívání.

Na pozemku je přípojka plynu, která není v tuto chvíli využívána. Voda je zde městská, zavedená do všech částí haly. V obci je také kanalizace na kterou je objekt připojen.

Tato stavba dříve sloužila jako školka. Následně byla zrekonstruována a předělána na výrobu . Z terasy této stavby je krásný výhled na Šumavu a do údolí. Pod terasou jsou dvě garáže 5x5 m.

Objekt je možné využít pro účel kterému v současnosti slouží, ale i pro možnost příjemného bydlení v klidné vesnici s dojezdem 6 minut do Písku a cca 2 minuty do Protivína.

Cena nemovitosti: 7 200 000 Kč
Plocha haly 583 m2
Plocha pozemku 3362 m2

Věra Tesařová

Makléřka

Věra Tesařová | 607 027 358

Věra Tesařová

Aktualizováno: 25. 07. 2024

Nemovitost na mapě


další nemovitosti