Rezidence DOCK Menclova Praha

Ozveme se Vám do 48 hodin

Mám zájem...

Pronájem 3+KK v Rezidenci DOCK Praha 8 – Libeň.

Nabízíme k pronájmu byt 3+Kk o velikosti 86 m2 ve 4 nadzemním podlaží s výtahem, parkovacím stáním v podzemní garáži v žádané lokalitě DOCK v Praze 8. Byt má vybavenou kuchyň, koupelnu se sprchovým koutem, přípravu na pračku a sušičku, WC. Z obývacího pokoje je vchod na terasu s nádherným výhledem na řeku. Topení je podlahové, celý byt je v nadstandartním provedení.
Rezidence DOCK nabízí i dostatek podzemních parkovacích stání,místo na kola a mycí box, stejně jako centrální recepci s obsluhou 24 hodin denně.
Projekt DOCK v mnoha směrech splňuje přívlastek výjimečnosti. Zcela jednoznačně nabízí to, co v žádném jiném rezidenčním projektu v Praze nenajdete - lokalitu, která je z jedné strany obklopena klidně plynoucí řekou. Kombinace jedinečného výhledu na vodní tok a působivé pražské panorama společně s klidným životem, přitom přímou dostupností centra města, vytváří z této lokality optimální místo pro aktivní, ale zároveň i klidný styl života.
Projekt DOCK, to není jen luxusní bydlení s výhledem na vodní hladinu, ale také možnost skutečně využít veškerých výhod, které bydlení u vody nabízí. Součástí rezidence je přístavní molo, kde je možné kotvit lodě

Cena pronájmu 29 000 Kč/ měsíc
Užitá plocha bytu 86 m2
K dispozici /nastěhování ihned

Věra Tesařová

Makléřka

Věra Tesařová | 607 027 358

Věra Tesařová

Aktualizováno: 25. 07. 2024

Nemovitost na mapě


další nemovitosti